Kas vyksta Calvary?

Žemiau rasite geriausius mūsų pasiūlymus bei informaciją apie nuolaidas, renginius ir projektus.

OFFER

Gurmaniška trijų patiekalų vakarienė DVIEMS

Esame tikri, kad ištisus metus stengiatės dėl savo mylimųjų, tačiau negalima paneigti, kad Valentino diena yra puiki dingstis pakviesti savo antrąją pusę, draugą ar mamą į pasimatymą. Sukdamiesi kasdienėje rutinoje, neretai užmirštame pamaloninti šalia savęs esantį artimąjį ir nors Valentino diena kažkam tik įprastas metų antradienis, tai taip pat diena, kuri primena mums padaryti šiek tiek daugiau. Gal šį kartą tai gurmaniška vakarienė?

Mūsų restorano komanda pasitiks Jus su taure balto, raudono ar putojančio vyno, neilgai trukus atkeliaus vakaro užkandis – moliūgas su orkaitėje džiovintu pomidoru, ožkos sūriu ir riešutais. Pagrindinį patiekalą galėsite pasirinkti: anties krūtinėlė, laukinių grybų risotto ar balta žuvis. Desertui – keptas ananasas su tamarindais ir imbieru bei kokosų ledais. Na, o vakaro pabaigai, karštos arbatos ar kavos puodelis.

Mielieji, susitikime „Calvary“ restorane, žaižaruojant žvakėms ir skambant taurėms. Restorane, kur kiekvienas ingredientas pasakoja istoriją.

58 €

Susisiekti dėl pasiūlymo

Romantiškas pabėgimas: apgyvendinimas su pusryčiais ir vakariene DVIEMS

Esame tikri, kad ištisus metus stengiatės dėl savo mylimųjų, tačiau negalima paneigti, kad Valentino diena yra puiki dingstis pakviesti savo antrąją pusę į pasimatymą. Sukdamiesi kasdienėje rutinoje, neretai užmirštame pamaloninti šalia savęs esantį artimąjį ir nors Valentino diena kažkam tik įprastas metų antradienis, tai taip pat diena, kuri primena mums padaryti šiek tiek daugiau. Gal šį kartą tai nakvynė viešbutyje ir romantiška vakarienė?

Jūsų laukia nakvynė verslo klasės kambaryje, karališki pusryčiai ir gurmaniška trijų patiekalų vakarienė viešbučio restorane. Skanus maistas, komfortiškas poilsis, visą tai rasite „Calvary“ viešbutyje.

Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, todėl nedvejodami susisiekite.

Kurkime brangius prisiminimus kartu!

99 €

Susisiekti dėl pasiūlymo

PASIŪLYMAS

Dviejų naktų poilsis Vilniuje

Nesvarbu, ar norite pailsėti ir atsipalaiduoti, ar tiesiog pakeisti aplinką, o galbūt patyrinėti Vilnių ir pasivaikščioti jaukiomis sostinės senamiesčio gatvelėmis, šis pasiūlymas Jums.

Jūsų laukia dvi nakvynės standartiniame kambaryje dviems, ankstyvas atvykimas (nuo 12 val.) ir vėlyvas išvykimas (iki 15 val.). Maloni aplinka, komfortiškas poilsis, visą tai rasite „Calvary“ viešbutyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuoti pusryčiai, juos, pagal poreikį, galėsite įsigyti viešnagės metu.

Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, todėl nedvejodami susisiekite.

Kurkime brangius prisiminimus kartu!

88 €

Susisiekti dėl pasiūlymo

PASIŪLYMAS

Apgyvendinimas su pusryčiais DVIEMS

Planuojate romantišką pabėgimą, minite ypatingą progą, o gal tiesiog norite smagiai praleisti laiką Vilniuje? Šis pasiūlymas būtent Jums.

Jūsų laukia nakvynė verslo klasės kambaryje ir karališki pusryčiai viešbučio restorane. Skanus maistas, komfortiškas poilsis, visą tai rasite „Calvary“ viešbutyje.

Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, todėl nedvejodami susisiekite.

Kurkime brangius prisiminimus kartu!

59 €

Susisiekti dėl pasiūlymo

PASIŪLYMAS

Vėlyvieji sekmadienio pusryčiai DVIEMS

Sekmadieniai skirti mimozoms ir ilgiems, lėtiems pusryčiams.

Siūlome skaniausių pusryčių patiekalų paradą, nuo garsiųjų Benedikto kiaušinių iki mūsų firminių batatų blynelių su klevų sirupu ir šviežiomis uogomis.

Vėlyvųjų pusryčių metu taip pat galėsite mėgautis švedišku stalu su šaltais, gardžiais užkandžiais ir valgyti tiek, kiek norite.

Palydėkime savaitę su geru maistu.

38 €

Susisiekti dėl pasiūlymo

PROJEKTAS

Jūs apsistojate, mes aukojame

Dar niekada nebuvo taip paprasta daryti gera.

Apsistojant „Calvary“ viešbutyje su augintiniais, 5 € nuo kiekvienos jūsų nakvynės keliauja „Linksmosios pėdutės“ gyvūnų prieglaudai.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prieglaudą, apsilankykite žemiau nurodytoje svetainėje.

https://www.linksmosiospedutes.lt